O firmie

Firma "Detal-Remont" powstała w 1991 roku w Krakowie. Jej założycielami i właścicielami są Jacek Bogal i Robert Zięba.

Od momentu rozpoczęcia działalności, zrealizowaliśmy na zlecenie osób prywatnych, instytucji i podmiotów gospodarczych kilkadziesiąt zadań remontowo-budowlanych i konserwatorskich, głównie na terenie miasta Krakowa i jego okolic.

Specjalizujemy się w generalnym wykonawstwie remontów i adaptacji starych obiektów, oraz pracach z zakresu konserwacji zabytków architektury murowanej, w pełnym zakresie branżowym.

Ścisła współpraca z pracowniami projektowymi wyspecjalizowanymi w problematyce obiektów zabytkowych, dostawcami materiałów i technologii, jak również sprawdzonymi przez wiele lat podwykonawcami, pozwala nam na oferowanie swoim klientom kompleksowej obsługi inwestycji. Zatrudniamy doświadczonych i sprawdzonych pracowników budowlanych, kadrę kierowniczą (kierownicy robót, konserwator dzieł sztuki), posiadającą uprawnienia do prowadzenia i nadzorowania prac budowlanych i konserwatorskich. Używane przez nas wysokiej klasy materiały do robót wykończeniowych i konserwatorskich firm Ispo, Remmers i innych, gwarantują długoletnie, bezproblemowe użytkowanie obiektów.

Posiadamy certyfikat autoryzowanego wykonawcy prac w systemie ISPO-TUBAG.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą.